Weronika Sowa znana szerzej jako Wersow w ubiegłym roku znalazła się pod falą krytyki związanej z logo, którego używała. Influencerka mimo to nie poddała się i nadal jest szerokoobecna w mediach. Dużo mówi się o zabiegach medycyny estetycznej, którym młoda kobieta się poddaje. I jak sama mówi lubi dbać o swój wygląd, bo aktualnie jest jej czas i musi go wykorzystać.

Zmiana wyglądu ust u Wersow

Jakiś czas temu fani zauważyli zmianę w wyglądzie jej ust. Sama Weronika wielokrotnie mówiła o tym, że poddawała się zabiegom powiększającym usta i nie wstydzi się tego. Jednak zmiana była dość zauważalna.

Wersow odpowiedziała na pytania odnośnie jej wyglądu. Chodziło o niepoprawnie wykonany zabieg, który spowodował migrację kwasu. Aktualnie wykonuje zabiegi w studiu, z którego jest zadowolona i cieszy się pięknym wyglądem swoich ust.

Jednak zaprzeczyła jakoby chciała jeszcze bardziej wpłynąć na ich wygląd. Członkini Ekipy cieszy się z ich aktualnego wyglądu i nie ma w planach kolejnych zabiegów powiększania ust kwasem. Nie wynika to z obaw, a jedynie z tego, że czuje się po prostu dobrze.