W dzisiejszych czasach sporo osób zarzeka się, że w ogóle nie oglądają oni telewizji. Mimo wszystko popyt na telewizory i tak jest spory. Wynika to z faktu, że spora część osób ogląda nie kupuje telewizora, aby oglądać telewizję, lecz aby móc zrelaksować się przy nowoczesnych funkcjach telewizora. Mowa tutaj o wbudowanym w telewizor systemie Android, a co tym idzie, dostępie do wielu platform i aplikacji.

System Android w nowoczesnych telewizorach

Producenci telewizorów idą z duchem czasu i do nowych urządzeń dokładają nowoczesne technologie. Jedną z takich technologii, która jest wykorzystywana niemal przez wszystkich producentów nowych urządzeń jest system Android. To właśnie ten system gwarantuje, że na telewizorze znajdują się najróżniejsze multimedia.

Osoby, które na co dzień używają smartfonów na pewno wiedzą co to jest Android. Jest to specjalne oprogramowanie, które pozwala korzystać z wielu różnych udogodnień. Wśród nich są np. aplikacje, które umożliwiają oglądanie najnowszych filmów i seriali. Mając więc dostęp do Androida na telewizorze, możemy oglądać np. filmy na Netflix bez żadnego problemu. Oprócz tego dzięki systemowi Android w telewizorze mamy możliwość włączenia wielu innych aplikacji. Jak więc widać, multimedia w dzisiejszych czasach mamy na wyciągnięcie ręki.

Zakup auta – lepiej nowe czy używane?

Co zrobić, gdy mamy telewizor bez systemu Android?

No dobrze, ale co zrobić w momencie, gdy ktoś nie ogląda telewizji i chciałby obejrzeć filmy na nowoczesnych platformach VOD, lecz nie ma telewizora z systemem Android? W takim przypadku można skłonić się ku temu, aby przetestować w boju specjalne box'y TV. Dzięki takim zewnętrznym box'om możemy zapewnić sobie dostęp do wszystkich udogodnień, jakie oferowane są przez producentów w ramach Smart TV. Masz ochotę na filmy z Netflixa lub chcesz posłuchać muzyki na Spotify, lecz masz stary telewizor? Zapewnij sobie rozrywkę na najwyższym poziomie poprzez zakup zewnętrznego TV box'a. Dzięki niemu będziesz mógł oglądać filmy i seriale na Netflix nawet wtedy, gdy masz stary typ telewizora.